Tipy od A po Z

Inšpirujte sa tipmi ako si skrášliť bývanie.
Všetko ostatné od A po Z vám prinesú Quatro Pôžičky, navyše vám vrátia 5% z každého nákupu.

Publikované: 19.10.2017

Pokladnička z tuby od čipsov

pokladnička

Ak uvažujete o zriadení pokladničky, ktorá by vám pomohla našetriť na vytúžený bicykel, tak sa do toho pusťte s nami. Pri výrobe ovečky z mäkkej vlny sme potrebovali len niekoľko bežných domácich vecí a odpad ako napríklad tubu od čipsov. Dolaďte si vlastnú izbu dnešným tipom - milou pokladničkou.

Publikované: 18.09.2017

Koreničky zo zaváraninových fliaš

korenička

Povaľujú sa vám niekde na kuchynskej doske koreničky alebo sú ukryté v linke, kde nie sú celkom "po ruke"? Máme nápad ako im vlastnoručne vyrobiť vkusný drevený stojan napríklad na nové korenie, bazalku alebo sladkú papriku. Čo poviete, zapasoval by vám do kuchyne v tomto prevedení?

Publikované: 24.08.2017

Organizér písacieho stola

organizér

Urobiť si poriadok na písacom stole môže priniesť veľa pozitívneho. Pozrite si ako jednoducho využijete staré krabičky alebo kúsky z Lega a ako si usporiadate veci, ktoré sa vám bežne povaľujú na stole.

Publikované: 19.07.2017

Regál na kvety z rebríka

Rebrík

Povaľuje sa vám v garáži starý rebrík, nepoužívané police alebo pár ošúchaných dosiek? Tak máte nový kus nábytku! Zúročte staré a vyrobte si stojan v podstate na čokoľvek, čo potrebuje vyniknúť. Áno, dnešný videoblog je venovaný rozkošnému záhradnému regálu na kvety!

Publikované: 22.06.2017

Zvonkohra z lyžíc

Zvonkohra z lyžíc

Handmade darčeky potešia každého. Potrebujete originálnu dekoráciu do exteriéru alebo interiéru a máte chuť realizovať sa? Urobte radosť svojim najbližším s ďalším tipom od A po Z – spravte zvonkohru v prímorskom štýle. Úspech zaručený!