Tipy od A po Z

Inšpirujte sa tipmi ako si skrášliť bývanie.
Všetko ostatné od A po Z vám prinesú Quatro Pôžičky, navyše vám vrátia 5% z každého nákupu.

Publikované: 09.04.2018

Nočný stolík z Debničky

Debničky

Kam si postaviť nočnú lampu, knižku, ktorej neodoláte, budík, s ktorým ráno nezaspíte alebo čaj, ktorý vám spríjemní večer? Jednoduchý nočný stolík vám tento problém vyrieši. Inšpirujte sa videoblogom Tipy od A po Z a užívajte si relax bez starostí.

Publikované: 30.01.2018

Vianočný svietnik z vínových pohárov

Vianoce

Aj vy zbožňujete teplo horiacich sviečok? Vianočná atmosféra sa spája nielen s horúcim čajom a čokoládou, vyzdobeným stromčekom, perníkmi, ale aj so svietnikmi vo vianočnom šate. Dnes vám prinášame skvelý nápad na roztomilé vianočné svietniky, ktoré sú vyrobené z vínových pohárov.

Publikované: 16.11.2017

Kuchynské vychytávky z dreveného lopárika

lopárik

Tablet s receptom na koláč či nákupný zoznam by mali mať svoje miesto. Čo poviete, je na to kuchyňa ideálna? Poďte s nami vyrábať skvelé vychytávky z dreveného lopárika, povedieme vás!

Publikované: 19.10.2017

Pokladnička z tuby od čipsov

pokladnička

Ak uvažujete o zriadení pokladničky, ktorá by vám pomohla našetriť na vytúžený bicykel, tak sa do toho pusťte s nami. Pri výrobe ovečky z mäkkej vlny sme potrebovali len niekoľko bežných domácich vecí a odpad ako napríklad tubu od čipsov. Dolaďte si vlastnú izbu dnešným tipom - milou pokladničkou.

Publikované: 18.09.2017

Koreničky zo zaváraninových fliaš

korenička

Povaľujú sa vám niekde na kuchynskej doske koreničky alebo sú ukryté v linke, kde nie sú celkom "po ruke"? Máme nápad ako im vlastnoručne vyrobiť vkusný drevený stojan napríklad na nové korenie, bazalku alebo sladkú papriku. Čo poviete, zapasoval by vám do kuchyne v tomto prevedení?