Zabaľte darčeky kreatívnejšie. Okúzlite priateľov aj rodinu.

darček

Aj tentokrát prinesú vianočné sviatky ako každý rok túžbu obdarovať najbližších a priateľov. Veď nie je jeden z najkrajších pocitov, keď zbadáte úsmev a iskierku v očiach obdarovaného hneď po tom, ako sa z baliaceho papiera vynorí vytúžená bábika alebo kašmírový šál?

Balenie vianočných darčekov sa môže zdať niekomu ako španielska dedina alebo ťažká alchýmia alebo ako preplávanie prielivu La Manche... Poviem vám, že ak chcete niečo kreatívne, tak to nie je ako prechádzka ružovou záhradou a niekedy sa pri tom môžete poriadne zapotiť. Preto sme sa rozhodli tento blog venovať kreatívnemu baleniu vianočných darčekov, ktoré ste pre svojich blízkych nakúpili. Na takéto balenie vianočných darčekov nepotrebujete veľa financií, darčeky zabalíte lacno a úsporne. Stačí napríklad pár drobností alebo toho, čo doma nájdete: farebný papier, živá čečina, natrhané šípky z lesa, hnedý baliaci papier, klbko vlny, farby alebo fixky, nožnice a lepidlo. Čítajte ďalej, ako zabaliť darčeky pod stromček za babku...

Pre ženu
Už ste stihli minúť vaše odložené finančné úspory na darčeky pre mamu, babku, tetu alebo sestru? Potom máte v tajnej zásuvke niečo ako rúž, funkčné tričko na behanie, kožené rukavice alebo kašmírový šál. Tu je niekoľko kreatívnych spôsobov ako spraviť radosť nielen samotným darom, ale aj milým obalom či zabalením šálu bez použitia baliaceho papiera.

darček pre ženu


Pre deti
Už ste písali spoločne s deťmi Ježiškovi? Som si istá, že v prvom pláne detských prianí sa určite nachádzajú hračky. Rukavice alebo čiapku si praje máloktorý drobec... Veselý obal pristane aj vytúženým hračkám a my sme vybrali niekoľko pekných a lacných spôsobov zabalenia darčekov, ktoré prekvapia aj vaše deti.

darček pre deti
Pre muža
Kúpili ste pre svojho drahého, pre otca alebo pre dedka pod stromček niečo originálne, napríklad knihu s aktuálnou tematikou, trendové drevené kravaty, drevené motýliky alebo farebné ponožky rôznofarebných vzorov? Potom sa určite pustite do kreatívneho balenia, pretože k takýmto skvostným kúskom sa iné ako niečo jedinečné nehodí. Pozrite sa na balenie darčekov, ktoré je pre muža ako stvorené, a dokonca si nevyžaduje ani veľa peňazí.

darček pre muža


A aby sme boli dôsledný a ponúkli vám ešte viac, možno by ste ocenili tip na samotný darček. Vyrobiť si vianočný darček nemusí byť zložité, ak pôjdete podľa tohto videonávodu... Veľa zábavy pri výrobe snežnej gule!

Ak si na darčeky nepotrebujete požičať, pretože už ste všetko vybavili, tak sa vám možno peniažky zídu na niečo iné. Požičať na čokoľvek si môžete aj po Vianociach, a to vďaka Quatro Pôžičkám.