Vdýchnite veciam druhý život
s tipmi od A po Z!

Vdýchnite veciam druhý život<br>s tipmi od A po Z!
Okrem papiera, sklenených fliaš je možné recyklovať aj staré už nepoužívané predmety a veci. Presnejšie, darovať im druhý život tým, že im nájdeme opätovné využitie, pokojne aj na iný účel, ako boli pôvodne určené.  Dobrým príkladom je stará pneumatika. Za normálnych okolností by v lepšom prípade skončila v triedenom odpade. Pri troške fantázie z nej môžete vyrobiť nádherný konferenčný stolík, taburetku alebo jedinečný kvetináč do záhrady.

Zlatý stolík z pneumatiky

Preto sme si pre vás ako inšpiráciu pripravili videoblog s tipmi a návodmi na výrobu užitočných vychytávok od A po Z. Pri výbere predmetov sme dbali na to, aby prípravu zvládol každý, za pomoci obvykle dostupných nástrojov domáceho kutila.

Ako dôkaz, že výroba nie je zvlášť náročná, je fakt, že šikovní herci z nášho blogu nie sú profesionálni majstri, ale sú to všetci naši zamestnanci. IT-čkár Števo, web špecialistka Nika, či vrátnik Marek. 

Za zmienku tiež určite stojí, že za kamerou nestojí reklamná agentúra, ale kolegovia Dominik a Arne s bežnou zrkadlovkou. “Za prípadne nedostatky v obraze alebo strihu sa vopred ospravedlňujeme, ale na zachytenie podstaty návodu nemajú vplyv (smiech). Každým natáčaním získavame skúsenosti a  snažíme sa, aby ďalší tip nebol iba užitočný, ale aj pekný na oko.“,  zažartoval Dominik.

Zastávate tiež názor, že dať veciam druhý život šetrí okrem peňazí najmä životné prostredie? Spravte si radosť aj vy a skúste si vyrobiť niektorý z tipov od A po Z.  Sme presvedčení, že to zvládnete. 

Budeme radi, ak sa s výsledkom podelíte nielen s priateľmi, ale radi zverejníme váš výsledok aj na našom Facebookovom profile.
 
PS: pri výrobe dodržuje prosím základne zásady bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, aby vám náhodou nepribudla nechcená náplasť na prste :-)

Pozrite si prvé tipy od A po Z, ktoré sme pre vás pripravili. Na ďalších tipoch už pracujeme a pridáme ich už čoskoro.

Všetky videá spolu