Tipy ako si vylepšiť príjem

príjem

Možnostiam na privyrobenie si jednoduchou činnosťou neodzvonilo. Práve naopak, v poslednom období je stále viac v obľube sezónne zarábanie alebo zarábanie cez čiastkové činnosti a drobné projekty. Inšpirujte sa tipmi na vylepšenie finančnej situácie, aby ste mali možnosť dopriať si viac, nakúpiť po čom túžite a o čom snívate.

Ak ste práve zatúžili po niečom, tak si jednoducho požičajte. Peniaze na čokoľvek, od Quatro Pôžičiek!

1. Staňte sa online (virtuálnym) asistentom
Postačí, ak máte skúsenosti z oblasti administratívy a asistencie alebo ak ste pracovali pre malé alebo veľké firmy. Referencie sú častokrát kľúčovým faktorom. Vo virtuálnom svete mikropráce vás vedia dokonca ohodnotiť a postarať sa dobrú alebo zlú "reklamu". Existuje niekoľko zaujímavých webových portálov, ktoré ponúkajú mikroprácu, a to v širšom meradle. Boli by ste prekvapený, koľko ľudí si vďaka tomu žije o niečo lepšie. Skúste napríklad: https://www.jaspravim.sk/

2. Napíšte knihu
Viete písať? Máte básnické črevo? Možno by ste to mohli využiť vo svoj prospech a privyrobiť si napísaním romantického príbehu alebo fantasy knihy, ktoré sú dnes IN. Niektorých z nás inšpiroval príbeh autorky známych čarodejníckych príbehov, Joanne Rowlingovej... Začala písať počas cesty z Manchestru do Londýna a prvý diel "Harry Potter a kameň mudrcov" dokončila počas krušného obdobia nezamestnanosti a čerstvého rozvodu s manželom. Vedeli ste, že sa stala prvým dolárovým miliardárom, ktorý zbohatol písaním kníh...?

3. Staňte sa blogerom
Začnite blogovať o tom, čo máte radi. Ste doma v cestovaní, varení alebo v móde? Raďte ľuďom, ktorí vo svete internetu hľadajú inšpiráciu a radosť. Začnite s písaním blogu každý deň a vycibrite si svoj štýl. Píšte odľahčene a zaujímavo, svoje publikum si určite získate... Potom prídu ponuky od módnych značiek alebo ponuky od firiem, ktoré by mali záujem na vašom webe inzerovať.

4. Doučujte súkromne
Ak maľujete a máte štipku pedagogického prístupu, tak vyskúšajte doučovanie výtvarnej tvorby. Možno vás to začne baviť natoľko, že sa doučovania nebudete chcieť vzdať...

5. Prenajímajte
Máte voľný byt? Alebo máte voľnú garáž či pivnicu? Niektoré byty sú bez pivníc, iné ich majú veľmi malé, preto by sa niekomu hodilo odložiť si málo používané veci niekam do bezpečia a zároveň mimo obytných priestorov. Prenajímanie je pasívny príjem, ktorý nežiada ani veľa času, ani veľa vedomostí.

6. Strážte deti alebo venčite psíkov
Pomoc pri domácich prácach sa hodí mnohým ľuďom, pretože pri veľkom množstve pracovných povinností je čas drahocenný. Ak máte pozitívny vzťah k ľuďom alebo zvieratkám, skúste si privyrobiť strážením detí alebo venčením psíkov. Môže to byť celkom zábava, nie?!

7. Staňte sa Mystery shopperom
Mystery shopping je nielen trendovou záležitosťou, ale aj prácou so zaujímavým ohodnotením. Ak budete pracovať pre viaceré spoločnosti, tak si viete zarobiť rovnako (prípadne lepšie) ako vo vašej pôvodnej práci. Alebo sa zamestnajte na skrátený úväzok a začnite premýšľať, do čoho zarobené peniaze investujete.

8. Buďte expertom na torty
Vôňa škorice, vanilky, čokolády, ovocia a vôňa čerstvo upečeného korpusu láka aj takých, čo nikdy nepiekli. Radi pečiete? Vymýšľate motívy a kreujete z jedlej hmoty známe postavičky filmového plátna? Možno by sa vám zapáčilo pečenie. Za jednu takú tortu pre 10-12 ľudí viete zinkasovať pekných 30 eur.

Inšpirovali sme vás ako si vylepšiť svoju finančnú situáciu? Ak ste si z nášho zoznamu tipov nič nevybrali, nezúfajte, možno vám niečo "cvrnkne" do nosa. Ak sa tak nestane a vy potrebujete peniaze na čokoľvek, potom si môžete požičať. Quatro Pôžičky sa dajú vybaviť do 24 hodín.

Quatropôžičky Tipy od A po Z