Poďte si užiť jeseň! Spravte si radosť s Quatro Pôžičkami od A po Z

od A po Z

Tešte sa na jeseň, pretože od 7. septembra sú tu opäť Quatro Pôžičky s vrátením 5% z každého nákupu. Radosť si môžete urobiť akurátnym autom, bombastickým balkónom alebo zahraničným zájazdom. Áno, požičať si môžete na čokoľvek, od A po Z!

S príchodom detí do školských lavíc sa už o slovo hlási jeseň. Je čas na vinárske špeciality, zázvorový čaj, na sťahovanie vtákov a padanie listov... Chcete mať pohodovú jeseň alebo túžite v tomto období po nových zážitkoch? Užiť si jeseň je také jednoduché. Tu je pár tipov ako na to!

A – Adrenalínové zážitky
Doprajte si trocha adrenalínových zážitkov a uchovajte si túto jeseň v spomienkach raz a navždy. Vyberte si zo širokej ponuky, ktoré nájdete v portfóliu nášho malého Slovenska. Zalietajte si napríklad v simulátore voľného pádu, navštívte dobre známe "escape room" alebo sa dajte s rodinou na laser game, kde si užijete kopec zábavy.

F – Foťák s natáčaním
Sadli ste si niekedy k fotkám a pozreli ste sa do svojej minulosti? Po stopách rodinných fotografií a video záznamov sa viete vrátiť do akýchkoľvek čias, preto sú zážitky uchované týmto spôsobom veľkou vzácnosťou. Ak by ste si chceli spraviť radosť kvalitným fotoaparátom, tak sa na to pokojne dajte. S Quatro Pôžičkami si požičiate jednoducho a rýchlo. Peniaze získate už do 24 hodín.

K – Kajak na divoké vody
Túžite po kajaku a vodnom bláznení? Splavovanie riek láka nielen športových priaznivcov. Tento fenomén totiž ponúka skvelú zábavu pre všetkých... Kajak si viete kúpiť od 877 eura a s Quatro Pôžičkami to bude jednoduchšie, pretože malé mesačné splátky váš rodinný rozpočet príliš nezaťažia. S Quatro Pôžičkami si môže kajak dovoliť každý!

P – Pergola z hliníka na celý život
Ak ste nestihli investovať do záhrady v lete, stále máte možnosť v jesennom období. Pergolu z hliníka sme zaradili medzi tipy na radostnejšiu jeseň, pretože je to múdra investícia, ktorá ponúka dokonalý komfort v domácom prostredí v jari, v lete, ale aj v jeseni. Ak ste s takou investíciou nerátali, pokojne si peniaze požičajte, hoci aj online. Quatro Pôžičky sú na to ideálne.

pergola


T – Trojkolka na jesenné výjazdy
Stále nemáte dosť adrenalínu a preferujete zážitkovú jeseň? Potom je našim ďalším tipom trojkolka. Ak trávite v prírode viac času ako doma, potom si túto vecičku zamilujete! Výlety v sychravých jesenných mesiacoch s krásnymi výhľadmi na farebné scenérie... to bude asi niečo pre vás.

Z – Zásnubný prsteň
Možno sme trafili do čierneho a chystáte sa spríjemniť si jeseň zásnubami. Výborne, skvelé rozhodnutie! Ak by ste chceli byť veľkorysý a máte chuť poriadne zainvestovať, tak s Quatro Pôžičkami kúpite hoci aj diamantový prsteň. Veď sú na čokoľvek a bez dokladovania účelu!

Pozrite si náš televízny spot: