Rýchla pôžička online – čo všetko si za ňu môžete kúpiť?

Rýchla pôžička online – čo všetko si za ňu môžete kúpiť?

Chcete si splniť sen, potešiť manželku, modernizovať bývanie či len vyriešiť náhly problém pokazenej chladničky. Máme pre vás jednoduché riešenie. Nemusíte už viac čakať, s rýchlou online pôžičkou si môžete spraviť radosť hneď. Peniaze môžete mať na účte spravidla už do 24 hodín. Každý tak môže mať rýchlo to, čo potrebuje. Zaujíma vás, na čo si Slováci zvyknú požičiavať?

S rýchlou online pôžičkou si Slováci môžu kúpiť napríklad:Najčastejšie si Slováci zvyknú požičiavať na rekonštrukciu domácnosti. Prerábanie bytu je finančne nákladne, ale je to investícia zvyčajne na niekoľko rokov. Paradoxne táto investícia môže do budúcna dokonca šetriť peniaze. Dobrým príkladom je zateplenie domu alebo výmena plastových okien v byte.

Mať pekné bývanie je pre ľudí silnou motiváciou a neváhajú si preto radi požičať na nové vybavenie domácnosti. Gauč, rohová vaňa, nová spálňa alebo kuchynská linka je tak ich častým nákupným cieľom.

Praktickým, pre mnohých dnes už doslova nenahraditeľným pomocníkom je vlastné auto. Dôvod je jednoduchý. Denno-denná potreba Slovákov odviesť sa do práce, deti do škôl, na nákupy alebo na víkend k rodičom. Výber auta presne podľa našich predstáv je náročné a často zdĺhavé. Ak už, ale to naše vysnívané "kombíčko" nájdeme, je nutné sa rýchlo rozhodnúť. Práve vďaka rýchlej pôžičke nám vysnívané auto už nikto nevyfúkne.


Zdroj: 2Muse, prieskum Marcom, n = 456,

Quatro Pôžičku na čokoľvek od 600 € do 5 000 € vybavíte pohodlne online do pár minút. Navyše vám vrátime 5 % z každého nákupu a len do 25.10. 2015 získate + 5 % zľavu navyše pri nákupe vo vybraných obchodoch. A to všetko úplne bez poplatkov a zbytočných papierovačiek. Presvedčte sa, že požičať si je jednoduchšie, ako šetriť.