Prečo si vybrať financovanie cez Quatro Pôžičky

Prečo si vybrať financovanie cez Quatro Pôžičky

Finančný trh na Slovensku sa v posledných rokoch výrazne rozrástol. Ak potrebujeme peniaze na zariadenie domácnosti, na auto alebo si požičať na nové okná, tak to vybavíte jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Medzi správne možnosti patrí aj Quatro Pôžička, vďaka ktorej si môžete dopriať všetko, čo potrebujete alebo po čom túžite.

Máte plány, do ktorých zapadá napríklad nové auto? Chystáte sa v aktuálnej letnej sezóne doplniť vašu záhradu o altánok? Dôvodov, prečo si vziať Quatro Pôžičku je viac...

Vybavenie online
Online vybavenie Quatro Pôžičky znamená, že nemusíte chodiť na pobočku osobne. Aby mal klient, žiadateľ o pôžičku, viac času pre svojich najbližších alebo pre svoje obľúbené hobby, spustili Quatro Pôžičky ako jeden z prvých lídrov na Slovensku podanie žiadosti cez webové rozhranie. Proces je rýchly, na pár klikov a bez čakania v rade medzi inými žiadateľmi o pôžičku. Vysnívané peniaze na nové okná alebo spoľahlivejšie auto si tak zabezpečíte vďaka našej užitočnej online aplikácii.  
 


Rýchle vyplatenie pôžičky
Druhým dôvodom na požičanie si peňažných prostriedkov cez Quatro Pôžičky sa volá rýchle vyplatenie. Keďže sa zrýchlili všetky veci a procesy okolo nás, od bicyklov až po šírenie informácií, Quatro pôžičky nechceli byť výnimkou. Schválenie želanej pôžičky začína hneď po odoslaní vašich údajov, vyplnení požadovaných dokumentov, s ktorými sa počas procesu vybavovania stretnete. Myslíte, že peniaze do 24 hodín na účte nemôžu byť realitou? Ale môžu! Skúste to online aj vy.

Bonus, ktorý vám vráti 5% z nákupu
Jedinečným bonusom pri Quatro Pôžičke, ktorá môže potešiť aj vás, je 5% cashback. Peniazmi z Quatro Pôžičky nakúpite v ľubovoľnom obchode a po platbe si pokladničný doklad odložíte, aby sme vám mohli 5% z nákupu mohli vrátiť na váš účet. Peniaze vám pošleme v prvý deň nasledujúceho mesiaca a potom si už len užívate ďalšie výhodné nákupy.

Bezpečné a spoľahlivé peniaze
Ak sa vám na jazyk tlačí otázka, či je požičiavanie cez Quatro Pôžičky spoľahlivé a bezpečné, existuje dobrý argument, ktorý vás o týchto atribútoch presvedčí. Spoločnosť poskytujúca Quatro Pôžičku pôsobí na trhu už od roku 1993 a od roku 2015 patrí medzi také finančné domy, ktoré majú licenciu od Národnej banky Slovenska. Quatro Pôžičky spĺňajú prísne kritériá, pretože produkt sa stal súčasťou svetovej banky a medzinárodnej skupiny Intesa Sanpaolo, čo svedčí o spoľahlivosti a bezpečnosti vašich „nových“ peňazí.

Ak sa vám dôvody prečo si vybaviť peniaze cez Quatro Pôžičku páčili, vybavte si ju ešte dnes. Urobte si radosť a splácajte ľahko!