Požičať si online je také jednoduché ako nakúpiť!

Požičať si online je také jednoduché ako nakúpiť!

Slováci sa v rámci EU zaraďujú k lídrom v nakupovaní online. Aj keď nákup tovaru cez eshop sa stal pre väčšinu ľudí už rutinou. Sú produkty a služby, pri ktorých výhody nakupovania online stále len objavujeme. Pôžičky a poistenie patria k produktom so zvýšenou obľubou vybavenia online. Prinášame vám porovnanie výhod a nevýhod, ktoré vybavenie pôžičky online ponúka oproti pôžičke vybavenej na pobočke.

Výhody vybavenie pôžičky online:

  • Pohodlie

Pôžičku vybavíte pohodlne z domu, z práce alebo odkiaľkoľvek, kde máte prístup na internet. Nemusíte chodiť na pobočku a dokonca ani čakať v rade.

  • Žiadne otváracie doby

Online vybavenie je dostupné 24 hodín denne aj počas víkendov a sviatkov. Nelimitujú vás otváracie doby pobočiek. Vybaviť si tak môžete pôžičku vtedy, keď vy máte na to čas.

  • Diskrétnosť

Vybavenie online vám dáva súkromie.

  • Prehľadnosť

Na webovej stránke máte na jednom mieste všetky informácie o produkte. Môžete si opakovane nastavovať parametre pôžičky podľa vašich potrieb a zvoliť tak optimálnu splátku a dobu splácania.

  • Jednoduchosť a rýchlosť

Priebeh vybavenia pôžičky vás v jednotlivých krokoch naviguje, ako si o pôžičku požiadať. Spravidla po výbere pôžičky, vyplníte žiadosť s osobnými údajmi, priložíte doklady a po schválení vám peniaze idú na účet
už do 24 hodín.

  • Poradenstvo

Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že na webe (na rozdiel od pobočky) vám nebude mať kto poradiť, opak je pravdou. K dispozícií máte online chat, e-mail a infolinku, väčšinou aj 24 hodín denne.


Nevýhody vybavenie pôžičky online:

  • Osobný prístup pracovníka

Pri vybavení pôžičky na pobočke, pracovník s vami prejde celý proces vybavenia, zodpovie vaše otázky a žiadosť vypíše za vás. Pravdou aj je, že web s vami nepožartuje a nepochváli vaše nové tričko. Ak ste však osoba, ktorá práve túto časť predaja nevyhľadáva a zvládli ste už nakupovanie cez internet v ľubovoľnom e-shope, nebude to pre vás nevýhoda.


Ako to funguje v praxi?
Pozrite si priebeh jednoduchého online vybavenia Quatro Pôžičky.

http://www.quatropozicky.sk

Pozrite si priebeh jednoduchého online vybavenia QuatroPôžičky.

1. Zvoľte si výšku pôžičky a dobu splácania
2. Vyplňte online žiadosť
3. Priložte doklady
4. Prebieha schvaľovanie
5. Peniaze na účte máte do 24 hodín