Pôžička na dovolenku schválená! Kam to bude?

Pôžička na dovolenku schválená! Kam to bude?
Určite si aj vy v tomto čase predstavujete romantické piesočné pláže, slnečník, knihu na deke a k tomu svieži drink s ľadom. Vo večerných hodinách prechádzky historickými časťami prímorského mesta a v ruke sladké kopčeky zmrzliny. Ak ste na rodinnej dovolenke, tak nesmú chýbať atrakcie v bazéne, ihrisko a animačný program, ktorý by vaše aktívne deti maximálne uspokojil...

Prečo je pôžička na letnú dovolenku bežnou záležitosťou?
Nemáte na dovolenku našetrené a nemáte ani skúsenosť s dovolenkou na splátky? Toto sú výhody, pre ktoré je dovolenka na splátky bežnou záležitosťou:

 Dovolenka podľa predstáv a bez hotovosti
Pôžička na dovolenku dostupná ihneď, peniaze do 24 hodín
Možnosť vybaviť rýchlu pôžičku online a za pár klikov
Pôžičky na dovolenku bez dokladovania účelu
Možnosť vybaviť pôžičky aj cez cestovnú kanceláriu pri rezervácii
Garantovaná výška splátok po celú dobu splácania
Zmluva bez ručiteľa a bez ručenia majetkomAko postupovať pri žiadaní o pôžičku na letnú dovolenku, aby vám pôžičku schválili? 
Schvaľovanie pôžičky nie je jednoduchý proces, ale ak sú dostupné všetky potrebné podklady, tak sa môžu peniaze na vašom účte objaviť už do 10 minút. Pri schvaľovaní sa sleduje množstvo finančných ukazovateľov. Ako môžete zvýšiť svoje šance na schválenie financií na dovolenku a začať baliť?

1. Nastavte si zrkadlo. Ste stabilní? Splácate existujúce pôžičky načas?
Každá finančná inštitúcia sa pozerá na budúceho klienta detailne a neprehliadne ani pracovné skúsenosti či zmenu bydliska. Buďte stabilným klientom, o čom svedčí práca na trvalý pracovný pomer, najlepšie bez častých zmien zamestnávateľa. Ste stabilný? Nezabúdajte skontrolovať svoje finančné záväzky, pretože pozitívna úverová história je základom pri žiadaní o pôžičku. Preto vždy splácajte svoje dlhy načas.

Náš TIP: Ak máte veľa povinností a dátum splátok si neviete ustrážiť – zadajte si cez váš internet banking trvalý príkaz, ktorý každý mesiac zabezpečí odchod dohodnutej splátky načas.

2. Žiadosti o pôžičku podávajte vždy len do jednej finančnej inštitúcie.
Ak rozošlete žiadosti o pôžičku na viaceré strany, môže sa stať, že stratíte bonitu, pretože budete pôsobiť nedôveryhodne. Pamätajte – vyskúšajte osloviť najprv len jednu finančnú inštitúciu.

Náš TIP: Quatro pôžička online je ľahko dostupná, peniaze máte na účte do 24 hodín a dokonca vám vrátia 5% z každého nákupu, čo vám šetrí peniažky na ďalšie radosti ☺

3. Kreditné a debetné karty by nemali ostať bez vašej pozornosti
Ak máte na karte k bežnému účtu navolenú možnosť ísť do mínusu a nevyužívate ju, radšej sa zastavte na pobočke kvôli zrušeniu služby. V prípade, že máte nevyužívané kreditné karty, pohodené v zásuvke stola, zbavte sa ich. Aj toto všetko môže ovplyvniť vaše úverové skóre.

4. Skontrolujte či nemáte záporný zostatok na účte, prípadne nevyužívané účty v ďalšej finančnej inštitúci
Záporný zostatok na bežnom účte alebo nevyužívané bankové účty môžu byť negatívnym ukazovateľom pri schvaľovaní pôžičky.

5. Spravte si prieskum a majte jasnú predstavu – čo potrebujete
Pri žiadaní o pôžičku si zistite – čo je na trhu dostupné a čo vyhovuje vašim kritériám. Keď sa zastavíte na pobočke, majte relevantné otázky a pýtajte sa na všetky podmienky. Dobre poznať problematiku je základom úspechu a istoty, že dostanete najlepšiu ponuku. 

dovolenkaris

4 tipy ako celý proces schvaľovania urýchliť a vybaviť si pôžičku online

  1. Na webe vybranej spoločnosti si v kalkulačke navoľte výšku pôžičky a dobu splácania, ktorá bude podľa vašich predstáv.
  2. Pripravte si potrebné dokumenty na dokladovanie, ak máte možnosť – hoci aj dopredu. Prichystajte si: doklad totožnosti (sken občianskeho preukazu) a výpis z účtu (na ktorý poputujú peňažné prostriedky).
  3. Ak má spoločnosť možnosť online pôžičky, tak proces žiadania prebieha bez fyzickej návštevy pobočky, stačí sa prihlásiť do svojho konta a vybrať si parametre (dobu splácania a pod.)
  4. Po schválení sa tešte na vyplatenie požadovanej sumy pôžičky. S rýchlou pôžičkou dostanete peniaze do 10 minút.


Dovolenka schválená! Baľte sa, letíte na dovolenku do Zanzibaru
Idete baliť? Neviete sa dočkať, kedy bude dovolenka schválená? Doprajte si vysnívanú dovolenku s rýchlou Quatro Pôžičkou. Vybrať si viete z ponuky cestovných kancelárií destinácie od A po Z, a to bez obmedzenia rozpočtu. Láka vás Adrenalínová Afrika alebo Zelený Zakynthos?


Quatropôžičky Tipy od A po Z