Ako si požičať na čokoľvek vďaka zdravému rodinnému rozpočtu!?

Ako si požičať na čokoľvek vďaka zdravému rodinnému rozpočtu!?

Urobiť si radosť z novej kuchyne či altánku dnes vďaka rýchlemu vybaveniu pôžičky nie je žiadny problém. Prinášame vám niekoľko rád, ako vďaka zdravému rodinnému rozpočtu získate pôžičku na čokoľvek.

Túžite po nových zážitkoch a dobrodružstvách na dovolenke, alebo si chcete dopriať relax v novozariadenej obývačke? No kým našetríte, už budete mať šediny? Riešením je napríklad vybaviť si online pôžičku ihneď z pohodlia vášho domova. Za menej ako 24 hodín máte pôžičku na účte a vaša radosť sa môže začať. No základným predpokladom získania pôžičky je mať zdravý rodinný rozpočet. Ako na to?

Porovnajte vaše príjmy a výdavky
Na hárok papiera si do dvoch stĺpcov vedľa seba spíšte všetky svoje príjmy a výdavky. Do stĺpca "príjmy" vpíšte mzdu vašu a vášho partnera/partnerky, prípadne ďalšie príjmy – napr. z práce na dohodu. Do druhého stĺpca si rozpíšte všetky "výdavky" – náklady na prevádzku vašej domácnosti (elektrina, plyn, fond opráv...), priemerné náklady na potraviny, benzín, oblečenie atď.

Buďte disciplinovaný pri platbách
Ak aktuálne ešte splácate inú pôžičku je veľmi dôležité, aby ste každú splátku uhrádzali načas. To platí aj pri úhrade všetkých faktúr a účtov za služby, ktoré využívate (pevná linka, poplatok za využívanie káblovej televízie a pod.) Ak ste s týmito platbami v omeškaní, je pravdepodobné, že môže takáto situácia nastať aj keď vám pribudne splátka pôžičky.

Vytvárajte finančnú rezervu
Rozdiel medzi príjmami a výdavkami tvorí vašu finančnú rezervu. Schopnosť vytvárať každý mesiac finančnú rezervu, je základným predpokladom na to, aby vaša žiadosť o pôžičku bola schválená.

Tip: Ideálna výška mesačnej rezervy je cca. 10 – 20% z vašich príjmov.

Optimalizujte váš rodinný rozpočet
Ak sú vaše výdavky vyššie ako vaše príjmy je veľmi pravdepodobne, že nebudete mať z čoho pôžičku splácať. V tomto prípade je potrebné sa zamyslieť, ako zvýšiť príjmy a zároveň znížiť výdavky. Jednou z možností ako zvýšiť príjem je nájsť si popri práci nejakú brigádu alebo prácu na dohodu. Pri výdavkoch sa skúste porozmýšľať napríklad nad prípadnou zmenou mobilného operátora, ktorý poskytuje výhodnejšie podmienky aké aktuálne máte. Porovnávajte ponuky poskytovateľov elektrickej energie, káblovej televízie a podobne.

Tip: Pri žiadosti o pôžičku sa zohľadňujú len príjmy, o ktorých dokáže predložiť potvrdenie.


Urobte si radosť a plňte si sny
Ak už je váš rodinný rozpočet zdravý, už nie je na čo čakať. S Quatro Pôžičkou si teraz môžete urobiť radosť kedykoľvek chcete. Hoci aj ihneď. Požičať si môžete až do 10 000 € na čokoľvek. Navyše Vám vrátime 5% späť z každého nákupu.

Vybavte si Vašu Quatro Pôžičku ešte dnes online z pohodlia vašej domácnosti alebo v najbližšej pobočke Quatro Finančný Dom. Peniaze posielame na účet ihneď po podpise zmluvy.

Quatropôžičky Tipy od A po Z