Nepremeškajte šancu plniť si sny! Quatro Pôžičky sú snom šité na mieru

umelecká dielňa

Šanca vylepšiť si životnú situáciu alebo splniť si túžby prichádza práve teraz, keď sme odštartovali ďalšiu jesennú vlnu výhodných pôžičiek. Quatro Pôžičky od A po Z vám dovolia zafinancovať čokoľvek vám chýba alebo čokoľvek by vás spravilo šťastným. Okrem toho vás za každý nákup odmenia 5%. Spravte si dvojnásobnú radosť!

Rozhodnutie zadovážiť si vlastné "sny" je to najpríjemnejšie. Hneď po financovaní detí, pomoci rodičom na dôchodku alebo bežných životných nákladoch nastane čas dopriať niečo aj sebe. Odmeniť sa za každodennú starostlivosť o rodinu a blízkych nie je také ťažké, ak máte konkrétnu predstavu...

Agáta a jej splnený sen o "umeleckej dielni"

polaroid

Už viete, čo by vás spravilo šťastným? Tak prejdite k ďalšiemu kroku! Nájdite si na svoj "sen" finančné prostriedky.

TIP: Jednoducho a rýchlo si vybavíte peniaze cez Quatro Pôžičky, a to online. Celým procesom vás prevedieme... Takto vyzerá pôžička cez internet, ktorú zvládnete vybaviť už za pár minút, aj keď ste v online prostredí úplný nováčik.

1. KROK: Kliknite na www.quatropozicky.sk, na tlačidlo CHCEM PÔŽIČKU a vyberte si parametre pôžičky.

krok1


2. KROK: Vyplňte krátky online formulár a odošlite.

krok2


3. KROK: Zvoľte si termín, kedy vám zavoláme, aby sme doplnili ešte pár údajov.

krok3


4. KROK: Prihláste sa do Mojej zóny cez prihlasovacie údaje, ktoré od nás obdržíte. Priložte kópie dokladov a podpíšte zmluvu online.

krok4


Ste na konci procesu! Peniaze na "sen" vám pošleme na účet do 24 hodín a k tomu vám vrátime 5% z každého nákupu. Ak sa váš "sen" podobá na ten Agátin a na jeho vyskladanie potrebujete niekoľko vecí "prístavbu k domu alebo samostatne stojacu dielňu, stojany, plátna, farby", tak získate späť peknú čiastku. Čo poviete, dobrá ponuka?