Máte nečakané výdavky? Pomôže vám online pôžička, ktorá príde na účet ihneď

Máte nečakané výdavky? Pomôže vám online pôžička, ktorá príde na účet ihneď

Nečakané výdavky sú bežnou súčasťou nášho života. Super výpredaj nábytku, last minute dovolenka, ťuknuté auto či pokazená práčka vie urobiť poriadny prievan v peňaženke. Možno tiež poznáte, že nie je nič dlhšie ako týždeň pred výplatou. Nie ste v tom sami, podľa Eurostatu (štatistický úrad EÚ) majú podobný problém až dve pätiny slovenských domácností. U dôchodcov a rodín iba s jedným rodičom sú to dokonca až dve tretiny.

Nemá vám kto požičať a peniaze potrebujete do 24 hodín?

Na slovenskom trhu pôsobí mnoho spoločností, ktoré ponúkajú krátkodobé pôžičky.  Nie všetky však vedia výhodne požičať do 24 hodín, online aj v zahraničí.

Zo skúseností vieme, že ak je do výplaty ešte ďaleko, pôžička je často potrebná ihneď. Preto pôžičku na čokoľvek od 600 eur do 5 000 eur získate jednoducho a rýchlo cez internet. S online pôžičkou máte tak peniaze na vašom účte ihneď po schválení, bez starostí, dokonca aj v zahraničí.

Okrem toho, Quatro Pôžičky vám vrátia 5 % z každého nákupu a len do 25.10.2015 získate 5 % zľavu navyše pri nákupe vo vybraných obchodoch.


Quatropôžičky


Ako získam online pôžičku?

Pôžičku do 24 hodín si najrýchlejšie vybavíte online na webe Quatro Pôžičky už za niekoľko minút v piatich jednoduchých krokoch:

Ako získam online pôžičku  1. Zvoľte si výšku pôžičky a dobu splácania.
  2. Vyplňte krátku žiadosť a príde vám e-mailom potvrdenie.
  3. V MOJEJ ZÓNE nahráte potrebné doklady pre schválenie pôžičky.
  4. Následne prebehne schvaľovanie, kedy vás kontaktuje náš operátor.
  5. A peniaze budú okamžite na účte už do 24 hodín.

Výhody: 

  • Pôžičku si vybavíte kedykoľvek (24/7) a odkiaľkoľvek aj zo zahraničia, kde máte prístup na internet, slovenského mobilného operátora a bankový účet.
  • Všetko prebieha diskrétne a maximálne bezpečne.
  • Pokyny pri vybavení pôžičky sú krok po kroku zasielané na váš e-mail.
  • V prípade akýchkoľvek otázok môžete použiť online chat, e-mail a infolinku.