Abeceda požičiavania - 23 tipov od A po Z

Abeceda požičiavania - 23 tipov od A po Z

Čo znamená, že s Quatro Pôžičkou si požičiate na čokoľvek od A po Z? Pozreli sme sa na to bližšie a pripravili sme pre vás celú abecedu tipov, na čo si môžete požičať. Vďaka Quatro Pôžičke si tak môžete dopriať všetko po čom túžite alebo to čo nutne potrebujete.

AUTO

Auto je nenahraditeľným pomocníkom. Požičať si môžete na financovanie jazdeného, nového vozidla alebo auta dovozeného zo zahraničia a to až do 5 000 €.
 

BALKÓN

Zasklený balkón, či letná terasa s ratanovým nábytkom poteší každú gazdinku. Pre čokoľvek sa rozhodnete, účel nebudete musieť dokladovať.
 

CIRKULÁRKA

Šikovná cirkulárka uľahčí chatárovi každoročnú prípravu dreva na zimu. Peniaze z pôžičky dostanete na bežný účet. Kúpiť ju tak prípadne môžete aj výhodnejšie v zahraničí.
 

DRON

Dron zďaleka nie je len hračkou pre deti. Zážitok z lietania, efektné zábery, adrenalín pri pretekoch s 3D okuliarmi robí z drona koníček aj pre dospelých. Nielen technologický nadšenec ocení jednoduché a rýchle vybavenie Quatro Pôžičky online.
 

EXOTIKA

Kuba, Vietnam, či Nový Zéland? Nezáleží na tom aká je vaša vysnívaná destinácia, z pôžičky na dovolenku Vám vrátime 5%.
 

FASÁDA

Každý, kto býva v dome bude asi súhlasiť, že okolo domu je stále čo robiť. Ak po niekoľkých zimách dom už stratil žiarivosť, a omietka už opadáva ako hrušky na jeseň, je čas na novú fasádu. Quatro Pôžička je na čokoľvek a ľudia ju často využívajú práve na rekonštrukciu.
 

GARÁŽ

Ranné škrabanie zamrznutých okien na aute je asi tak "príjemné" ako je aj hľadanie voľného parkovacieho miesta. Mať vlastnú garáž má nesporné výhody a navyše je to investícia, ktorá nestráca hodnotu.
 

HAVAJ

"Dovolenka na Havaji, cíť sa tu milá ako v raji" tak znie pieseň kapely Helenine Oči. Stále viac Slovákov navštevuje túto vysnenú destináciu. Navyše s ultra last minute ju možno kúpiť aj o 40% lacnejšie. Pôžičku na dovolenku vybavíte rýchlo a peniaze na účte môžete mať už do 24 hodín.
 

IPHONE

Najnovší model telefónu s "jabĺčkom" láka svojou dokonalosťou a jednoduchosťou. Jeho kúpa nie je však lacnou záležitosťou. S Quatro Pôžičkou od 600 € vás mesačná splátka vyjde iba na 16,75 €.
 

JAZIERKO

Záhradné jazierko s fontánkou a s rybkami Koi spríjemní relax v každej záhrade. Žblnkot vody právom budú závidieť všetky susedy. Pôžičku na nové jazierko vybavíte telefonicky alebo v pobočke Quatro Finančný Dom.
 

KRB

Oheň a teplo sálajúce z kachľového krbu je kúzelne. Charakter izby dostane razom inú atmosféru a rodinnú pohodu.
 

LONDÝN

Turisticky jedno z najatraktívnejších miest na svete. Na návštevu pamiatok a atrakcií vám nebude zväčša stačiť ani týždeň. Online rezervácia lacnej letenky z Košíc alebo Bratislavy je taká jednoduchá ako je vybavenie Quatro Pôžičky.
 

MOPED

Vietor vo vlasoch dáva ľuďom pocit slobody, ale častejším dôvodom kúpy mopedu je jeho väčšia flexibilita v mestských dopravných zápchach. Pri kúpe dvojkolesového pomocníka môžete získať späť až 250 €.
 

NOVÝ NOS

Detské "mindráky" sa dnes už vďaka jednodňovej chirurgií dajú natrvalo odstrániť. Odstávajúce uši, veľký nos alebo malé prsia? Plastické operácie už nie sú iba vianočnými darčekmi od partnera, ale bežnejšie po nich siaha nejedná žena alebo dokonca muž.
 

OKNÁ

Po výmene okien ušetríte na kúrení ihneď. Vaša investícia sa tak vráti v priebehu niekoľkých rokov. Ušetrenými peniazmi môžete splácať Quatro Pôžičku 1 - 5 rokov, podľa toho, ako vám to vyhovuje.
 

PIANO

Ak sa rozhodnete pre nové piano hoci aj v nedeľu o polnoci, Quatro Pôžičku si vybavíte online, nonstop, 24 hodín denne.
 

ROGALO

Rozbehnúť sa dole kopcom a letieť ako vták, to zažijete iba na rogale. Ak sa rozhodnete pre pôžičku, možnosť poistenie splácania je pre vás zárukou, že pôžičku bude môcť splácať.
 

SPÁLŇA

Spálňa je oázou pokoja, oddychu a relaxu. Vysoká posteľ, vstavaná skriňa či pohodlné matrace však niečo stoja. Zaplatiť osvedčeného stolára a všetky doplnky môžete aj z Quatro Pôžičky.
 

TRAKTOR

Časy zemiakových brigád sú už iba nostalgickou spomienkou, ale malotraktor je na vidieku stále veľmi užitočný. S Quatro Pôžičkou ho získate navyše úplne bez poplatkov.
 

U2 KONCERT

Svetové kapely na Slovensku často nehrávajú, preto ak ich chceme vidieť, musíme za nimi cestovať. Viete si predstaviť VIP vstup na koncert vašej obľúbenej kapely v Dubline? S Quatro Pôžičkou sa váš sen môže stať skutočnosťou.
 

VÍRIVKA

Mať doma vlastnú vírivku je lákadlo, ktorému je ťažko odolať. Ale ak si časom zmyslíte, že chcete aj saunu, vieme vám poskytnúť aj ďalšie finančné prostriedky.
 

YELLOWSTONSKÝ NÁRODKÝ PARK

Spoznávať flóru a faunu najstaršieho národného parku na svete je zážitkom na celý život. V zahraničí môžete stráviť niekoľko mesiacov, počiatočné náklady (cesta, ubytovanie...) pokryje Quatro Pôžička. Splatiť ju môžete už aj za jeden rok.
 

ZATEPLENIE

Podobne ako nové okná, strecha aj zateplenie si na seba ušetrenými energiami časom "zarobí". Pre vybavenie pôžičky nemusíte nikam chodiť, všetko vybavíte pohodlne online.
 

Oslovil vás niektorý z našich tipov, alebo peniaze potrebujete na niečo iné?

Quatro Pôžičku môžete použiť skutočne na čokoľvek a z každého nákupu vám navyše vrátime 5%.


Zistiť viac