7 dôvodov prečo si vybrať Quatro Pôžičku

7 dôvodov prečo si vybrať Quatro Pôžičku

Slovenský finančný trh ponúka veľké množstvo poskytovateľov úverov a tí poskytujú niekoľko typov úverových produktov. V článku vám dáme odpoveď na to, prečo je správnou voľbou vybaviť si práve Quatro Pôžičku.

Online vybavenie
Quatro Pôžička ako jedna z prvých umožňuje kompletné vybavenie online z pohodlia domova. Nemusíte nikam chodiť a čakať v rade. Na vybavenie do pár minút postačuje pripojenie na internet, počítač, smartfón, či tablet. Viac o vybavení pôžičky online sa dočítate v článku Požičať si online je také jednoduché ako nakúpiť!

Líder od roku 1993
Skúsenosť s lídrom v splátkovom predaji Quatro má viac ako polovica Slovákov. Quatro svoju dlhoročnú prax zúročuje aj pri pôžičkách a už od roku 1993 patrí k stabilným poskytovateľom na slovenskom a českom trhu.

Bez dokladovania účelu
Už žiadne zbytočné papierovačky! Požičať si môžete doslova na čokoľvek od A po Z. Nová strecha, kúpeľňa, garážová brána, či moped? S Quatro Pôžičkou sa neviažete na konkrétnu vec a peniaze môžete použiť na to, na čo ich skutočne potrebujete.

Bezpečnosť, serióznosť, spoľahlivosť
Rozdiely medzi bankami a nebankovkami sa stierajú. Veľká zmena nastala od 1. septembra 2015, každá spoločnosť poskytujúca pôžičky musí mať licenciu od Národnej banky Slovenska. Znamená to, že musí spĺňať prísne kritéria, rovnako ako banky. Stieranie rozdielov sa zďaleka netýka len legislatívnych opatrení. Pre jednoduchšie vybavenie, služby, ale najmä výhodnosť ponuky často banky ťahajú za kratší koniec. Potvrdzujú to aj prieskumy, kde nebankové spoločnosti prekonali banky. (zdroj: gazduj.etrend.sk Exkluzívny mystery shopping: Banky nie sú lepšie ako nebankovky)

Jedinečný benefit
Jedine Quatro Pôžička vám vráti 5% z každého nákupu. Ušetriť tak môžete aj 500 eur. Benefit si možno uplatňovať v priebehu až 3 mesiacov.

Rýchlosť
Istotne sa dá súhlasiť, že tak ako sa nevieme dočkať doručenia objednaného parfému z eshopu, tak rýchlo chceme mať aj pôžičku na účte. Dobrá správa je, že s Quatro Pôžičkou máte peniaze na účte už do 24 hodín.

Bez poplatkov
Rôzne druhy poplatkov, akými sú napríklad spracovateľský poplatok, poplatok za čerpanie úveru alebo poplatok za predčasné splatenie môžu zo zdanlivo výhodného úveru urobiť nočnú moru. Quatro Pôžička je bez akýchkoľvek poplatkov a vždy tak viete koľko za požičanie zaplatíte.

Urobte si radosť hneď, veď splácať je jednoduchšie ako šetriť.
Požiadajte o Quatro Pôžičku ešte dnes.

Quatropôžičky Tipy od A po Z