Aktuality

Publikované: 17.01.2018

10 finančných predsavzatí, ktoré vám pomôžu nielen pri plánovaní pôžičky

predsavzatie

Novoročné predsavzatia sú stále v kurze. Možno ste medzi ne zaradili aj finančné predsavzatia ako napríklad: tvorba zdravej finančnej rezervy, plánovanie žiadosti o pôžičku, zriadenie sporiaceho účtu... ak nie, tak by ste o tom mali určite pouvažovať. V dnešnom blogu vám prezradíme 10 finančných tipov na rok 2018.

Publikované: 04.12.2017

Zabaľte darčeky kreatívnejšie. Okúzlite priateľov aj rodinu.

darček

Dnešný blog sme sa rozhodli venovať kreatívnemu baleniu darčekov, keďže vianočné sviatky sú už za rohom. Ak ste stihli nakúpiť a splniť zoznam želaní priateľom a najbližším, už vám otáva iba zabaliť. Ako prekvapiť darčekovým balením, ktoré je milé a zároveň šetrí peniaze?

Publikované: 06.11.2017

Ako farba auta ovplyvní jeho hodnotu a čo o vás prezradí?

auto

Možno by ste to nepredpokladali, ale áno: farba nového auta nie je banalita a môže ovplyvniť cenu auta pri druhotnom predaji. Alebo o vás ako o majiteľovi čo-to napovie, ak pri kúpe nezohráva úlohu iba cena. Aká bude po rokoch cena žltého auta a aká čierneho?

Publikované: 10.10.2017

Budú pôžičky od nového roka skutočne pre každého?

Hodinky

Už teraz je jasné, že od januára budúceho roka bude získanie spotrebného úveru pre Slovákov ťažšie. Ako vyzerajú nové opatrenia od Národnej banky Slovenska a čo sa zmení? Ak máte nejaké pôžičky alebo hypotéky, venujte pozornosť dnešnej  téme...

Publikované: 21.09.2017

Nepremeškajte šancu plniť si sny! Quatro Pôžičky sú snom šité na mieru

umelecká dielňa

Ak ide o spokojnosť a splnené životné sny, netreba váhať. Chýba vám niečo k pohodovému životu? Quatro Pôžičky vám pomôžu pri financovaní potrebného auta, neočakávanej udalosti alebo pri stavaní umeleckej dielne. Od financií vás delí iba pár krokov!