Aktuality

Publikované: 19.06.2018

Najnovšie cestovateľské trendy a financovanie dovolenky

Najnovšie cestovateľské trendy a financovanie dovolenky

Najnovšie cestovateľské trendy spomínajú putovanie za históriou, rafting na Soči, púšť Atacama, lezenie po horách alebo ubytovanie priamo u domácich s denným prísunom miestnej kultúry. Okrem trendov poznáme aj možnosti financovania letnej dovolenky...

Publikované: 25.04.2018

5 tipov ako rozumne zafinancovať a zorganizovať modernizáciu bytu

5 tipov ako rozumne zafinancovať a zorganizovať modernizáciu bytu

Jar so sebou prináša niekoľko očistných a renovačných rituálov. Medzi ne patrí aj modernizácia bytu alebo jednej izby. Ak sa chystáte modernizovať, pomôže vám týchto pár tipov. Prejdite si s nami rekonštrukciou od začiatku príprav až do konca...

Publikované: 16.03.2018

Ako začať s jarným upratovaním vo financiách a na čo nezabudnúť?

Jarné upratovanie

S príchodom kalendárnej jari nás zvyčajne ovládne nálada zbaviť sa nepotrebného, investovať čas do užitočných vecí a niečo zmeniť k lepšiemu. Ak ste aj vy dostali začiatkom teplejšej polovice roka chuť na niečo podobné, potom vám určite zišlo na um „luxovanie“ vo finančnom portfóliu. Ako si urobiť dobrý poriadok vo vlastných financiách a na čo nezabudnúť?

Publikované: 17.01.2018

10 finančných predsavzatí, ktoré vám pomôžu nielen pri plánovaní pôžičky

predsavzatie

Novoročné predsavzatia sú stále v kurze. Možno ste medzi ne zaradili aj finančné predsavzatia ako napríklad: tvorba zdravej finančnej rezervy, plánovanie žiadosti o pôžičku, zriadenie sporiaceho účtu... ak nie, tak by ste o tom mali určite pouvažovať. V dnešnom blogu vám prezradíme 10 finančných tipov na rok 2018.

Publikované: 04.12.2017

Zabaľte darčeky kreatívnejšie. Okúzlite priateľov aj rodinu.

darček

Dnešný blog sme sa rozhodli venovať kreatívnemu baleniu darčekov, keďže vianočné sviatky sú už za rohom. Ak ste stihli nakúpiť a splniť zoznam želaní priateľom a najbližším, už vám otáva iba zabaliť. Ako prekvapiť darčekovým balením, ktoré je milé a zároveň šetrí peniaze?