Aktuality

Publikované: 16.08.2017

Tipy ako si vylepšiť príjem

príjem

Obzeráte sa, kde by ste si vedeli finančne prilepšiť? Poznáme niekoľko overených činností, ktoré vám dokážu hodiť aj stovku mesačne. Prečítajte si pár tipov ako vylepšiť svoje finančné zázemie a už zajtra zarábajte viac.

Publikované: 24.07.2017

Finančná gramotnosť od veku prváčika. Ako naučiť deti hospodáriť?

Hospodárenie

Vedieť efektívne používať finančné prostriedky je vecou skúseností a návykov, ktoré získavame aj vďaka výchove rodičov. Šetriť si na horšie časy, šetriť si na nové auto alebo na dovolenku nie je nič iné ako disciplína. Učíte vaše deti disciplíne? Čo myslíte, ako veľmi dôležité sú základy finančnej gramotnosti?

Publikované: 04.07.2017

7 tipov ako správne používať debetné a kreditné karty

7 tipov ako správne používať debetné a kreditné karty

PAk plánujete letnú dovolenku, tak si dobre posvieťte na svoje platobné karty. Viete ako správne a bezpečne používať debetné a kreditné karty v zahraničí? Pripravili sme pre vás pár efektívnych tipov.

Publikované: 12.06.2017

Pôžička na dovolenku schválená! Kam to bude?

Pôžička na dovolenku schválená! Kam to bude?

Poznáte to... čas dovolenkového obdobia, kedy sa väčšina z nás má chuť vyhriať na pláži a nasať trocha pohodovej prímorskej atmosféry, je tu. Pracovné vyťaženie ide bokom a zelenú dostáva regenerácia. Ale čo v prípade, keď potrebujete vypnúť, ale počas roka ste nemali priestor vytvoriť si finančnú rezervu? Riešenie – rýchla Quatro Pôžička na čokoľvek!

Publikované: 11.05.2017

Ako si požičať na čokoľvek vďaka zdravému rodinnému rozpočtu!?

Ako si požičať na čokoľvek vďaka zdravému rodinnému rozpočtu!?

Urobiť si radosť z novej kuchyne či altánku dnes vďaka rýchlemu vybaveniu pôžičky nie je žiadny problém. Prinášame vám niekoľko rád, ako vďaka zdravému rodinnému rozpočtu získate pôžičku na čokoľvek.