Aktuality

Publikované: 10.10.2017

Budú pôžičky od nového roka skutočne pre každého?

Hodinky

Už teraz je jasné, že od januára budúceho roka bude získanie spotrebného úveru pre Slovákov ťažšie. Ako vyzerajú nové opatrenia od Národnej banky Slovenska a čo sa zmení? Ak máte nejaké pôžičky alebo hypotéky, venujte pozornosť dnešnej  téme...

Publikované: 21.09.2017

Nepremeškajte šancu plniť si sny! Quatro Pôžičky sú snom šité na mieru

umelecká dielňa

Ak ide o spokojnosť a splnené životné sny, netreba váhať. Chýba vám niečo k pohodovému životu? Quatro Pôžičky vám pomôžu pri financovaní potrebného auta, neočakávanej udalosti alebo pri stavaní umeleckej dielne. Od financií vás delí iba pár krokov!

Publikované: 07.09.2017

Poďte si užiť jeseň! Spravte si radosť s Quatro Pôžičkami od A po Z

od A po Z

Začína jeseň plná radosti, pretože Quatro Pôžičky opäť prinesú niečo každému. Požičajte si na čokoľvek a 5% z každého nákupu vám vrátime. Skvelá ponuka, ktorá zafinancuje všetky vaše túžby, aby ste mali radostnejšiu jeseň. Čo spraví radosť vám?

Publikované: 16.08.2017

Tipy ako si vylepšiť príjem

príjem

Obzeráte sa, kde by ste si vedeli finančne prilepšiť? Poznáme niekoľko overených činností, ktoré vám dokážu hodiť aj stovku mesačne. Prečítajte si pár tipov ako vylepšiť svoje finančné zázemie a už zajtra zarábajte viac.

Publikované: 24.07.2017

Finančná gramotnosť od veku prváčika. Ako naučiť deti hospodáriť?

Hospodárenie

Vedieť efektívne používať finančné prostriedky je vecou skúseností a návykov, ktoré získavame aj vďaka výchove rodičov. Šetriť si na horšie časy, šetriť si na nové auto alebo na dovolenku nie je nič iné ako disciplína. Učíte vaše deti disciplíne? Čo myslíte, ako veľmi dôležité sú základy finančnej gramotnosti?